43. aukció
Vaszary János expresszionizmus
106

Hárem (Arab jelenet)

Olaj, karton papírlemezen, 35x47,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

121

Ébredés

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
164

Verandán

Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft