45. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Ébredő tavasz, 1927
65

Bornemisza Géza (1884-1966)

Ébredő tavasz, 1927

Olaj, vászon, 72,5x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1927
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft