45. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Szürrealista jelenet
62

Bornemisza Géza (1884-1966)

Szürrealista jelenet

Olaj, vászon, 50,5x61 cm
Jelezve balra lent: L. Bornemisza
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 200 000 Ft