30. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Égi háború, 1966
38

Kondor Béla (1931-1972)

Égi háború, 1966

Rézkarc, papír, 58x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor B., Jelezve balra lent: 50/40 Égi háború
Kikiáltási ár: 340 000 Ft