30. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Zuhanóbombázó, 1966
10

Kondor Béla (1931-1972)

Zuhanóbombázó, 1966

Rézkarc, papír, 39x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor B., Jelezve balra lent: 50/30 (nyomtatva) Repülés
Kikiáltási ár: 180 000 Ft