Berlin – Budapest 1919-1933
Bortnyik Sándor (1893-1976) Égi szerelem, 1927
88

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Égi szerelem, 1927

Olaj, vászon, 45x53 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik 1927