Berlin – Budapest 1919-1933
Bortnyik Sándor (1893-1976) Interieur alakokkal, 1925
89

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Interieur alakokkal, 1925

Olaj, vászon, 62 x 80 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik