A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Márffy Ödön (1878-1959) Egisto Tango, 1918 (az 1950-es években átfestve)
122

Márffy Ödön (1878-1959)

Egisto Tango, 1918 (az 1950-es években átfestve)

Olaj, vászon, 92x73 cm
Jelezve jobbra fent: Márffy Ödön