A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Márffy Ödön (1878-1959) Szobában, 1906 körül
86

Márffy Ödön (1878-1959)

Szobában, 1906 körül

Olaj, vászon, 70x91 cm
Jelezve jobbra fent: Márffy