12. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Egy árnyas út
62

Litteczky Endre (1880-1953)

Egy árnyas út

Olaj, vászon, 61x81 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky
Kikiáltási ár: 280 000 Ft