12. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Tanyaudvar
60

Litteczky Endre (1880-1953)

Tanyaudvar

Olaj, karton, 35x32 cm
Jelezve jobbra lent: LE
Kikiáltási ár: 150 000 Ft