47. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Egy csokor virág
87

Frank Frigyes (1890-1976)

Egy csokor virág

Olaj, vászon, 50,5x39 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft