47. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Szegfűk pettyes cserépben
143

Frank Frigyes (1890-1976)

Szegfűk pettyes cserépben

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes Jelezve hátoldalon: Frank Frigyes \
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft