27. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Egy fiú feje, 1930
139

Korniss Dezső (1908-1984)

Egy fiú feje, 1930

Akvarell, papír, 44x30 cm
Jelezve balra lent: Korniss D. 930. Hátoldalon: hagyatékból vásárolva. Korniss Dezsőné
Kikiáltási ár: 800 000 Ft