27. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Kép horizontális vonalakkal (Bild mit horizontalen Streifen), 1975
160

Korniss Dezső (1908-1984)

Kép horizontális vonalakkal (Bild mit horizontalen Streifen), 1975

Olaj, vászon, 90x60 cm
Jelezve vakrámán: Korniss D. 1975
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft