32. aukció
Bartha László (1908-1998) Egy kisváros topográfiája IV., 1983
133

Bartha László (1908-1998)

Egy kisváros topográfiája IV., 1983

Olaj, vászon, 100x150 cm
Jelezve jobbra lent: Bartha László 1983 XII., Jelezve vakrámán: Egy kisváros topográfiája IV. Bartha László 100x150 cm
Kikiáltási ár: 400 000 Ft