8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
fe Lugossy László (1947- ) Egy kora reggeli emlék, 1995
82

fe Lugossy László (1947- )

Egy kora reggeli emlék, 1995

Olaj, papír, 42 x 59 cm
Jelezve jobbra lent: feLL ‛95.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 241. oldal