8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
fe Lugossy László (1947- ) Ez nem csendélet, 1996
78

fe Lugossy László (1947- )

Ez nem csendélet, 1996

Olaj, papír, 59,4 x 84 cm
Jelezve jobbra lent: feLL ‛96.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

– Publikus magánügyek, Művészet Malom Szentendre, 2019. március 28. – május 12.

– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 248. oldal