36. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Egy rendszerben, 1985
51

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Egy rendszerben, 1985

Olaj, vászon, 70x80 cm
"Jelezve hátoldalon: 85/1 Gyarmathy T. 985. ""Egy rendszerben"" 70x80"
Kikiáltási ár: 900 000 Ft