36. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Mikrokozmosz, 1960
144

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Mikrokozmosz, 1960

Olaj, farost, 45x30,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 960
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft