Kortárs aukció
Barabás Márton (1952-) Egy találkozás emlékére, 1978
20

Barabás Márton (1952-)

Egy találkozás emlékére, 1978

Olaj, vászon, 90x90 cm
"Jelezve balra lent: Barabás M. Jelezve hátoldalon: Barabás Márton 1978 IX-X ""Egy találkozás emlékére"" 90x90"
Kikiáltási ár: 340 000 Ft