Kortárs aukció
Barabás Márton, zongora
17

Barabás Márton (1952-)

Piros billentyűív sárga csészével, 2003

Olaj, vászon, 100 x 80 cm
Jelezve balra lent: Barabás M.
Jelezve vakrámán: "Piros billentyűív sárga csészével"
Jelezve hátoldalon: Barabás Márton OP615 2003. február
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: OP615.

PROVENIENCIA:
egykor Kopcsik Lajos tulajdonában