14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Fehér László (1953-) Egyedül, 1997
104

Fehér László (1953-)

Egyedül, 1997

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1997. V. 11.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft