14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Fehér László, vitorlás, fekete-fehér
29

Fehér László (1953-)

Vitorlás, 1997

Olaj, vászon, 180 x 250,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1997. XI. 12.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft