29. aukció
Váli Dezső (1942-) Egyhangú műterem, 2002
96

Váli Dezső (1942-)

Egyhangú műterem, 2002

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 02, Hátoldalon: A/02/17
Kikiáltási ár: 500 000 Ft