29. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem késő este, 1998
23

Váli Dezső (1942-)

Műterem késő este, 1998

Olaj, farost, 50x50 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 98, Jelezve hátoldalon: A/98/3
Kikiáltási ár: 400 000 Ft