Idegen világ – Mokry-Mészáros Dezső (1881-1970) művészete
Mokry Mészáros Dezső (1881-1970) Egyiptomi női fej (Egyiptomi emlék), 1913-14
16

Mokry Mészáros Dezső (1881-1970)

Egyiptomi női fej (Egyiptomi emlék), 1913-14

Olaj, vászon, 60,5x72 cm