Idegen világ – Mokry-Mészáros Dezső (1881-1970) művészete
Mokry Mészáros Dezső (1881-1970) Tunis (A sivatag), 1913-14
15

Mokry Mészáros Dezső (1881-1970)

Tunis (A sivatag), 1913-14

Olaj, vászon, 84,5x64 cm