57. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Együtt a család
112

Jándi Dávid (1893-1944)

Együtt a család

Olaj, papírlemez, 70x85,5 cm
Jelezve balra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft