57. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Nagybányai dombok, 1922
80

Jándi Dávid (1893-1944)

Nagybányai dombok, 1922

Olaj, papírlemez, 25x33,5 cm
Jelezve balra fent: Jándi D. 922
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft