18. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Éjjeli tenger, 1896 (?)
45

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Éjjeli tenger, 1896 (?)

Olaj, vászon, kartonon, 33x40 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy L 1896 (?)
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft