18. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Férfiportré
145

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Férfiportré

Olaj, vászon, kartonon, 50,5x40 cm
Jelezve jobbra középen: Gulácsy
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft

Proveniencia: A művész ajándéka beregszászi első fokú unokatestvérének, Gulácsy Margitnak (férjezett nevén Horváth Mihálynénak) a festő ottléte alkalmából; később a Horváth-család tulajdonában.