18. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Éjszakai lovasok, 1959
82

Klie Zoltán (1897-1992)

Éjszakai lovasok, 1959

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Klie, jelezve balra lent: 959
Kikiáltási ár: 450 000 Ft