18. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Lombok közt fekvő akt
163

Klie Zoltán (1897-1992)

Lombok közt fekvő akt

Olaj, farost, 87x107 cm
Jelezve balra lent: Klie, jelezve hátoldalán: Klie Z.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft