9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bukta Imre (1952-) Elektromos táj, 2000
64

Bukta Imre (1952-)

Elektromos táj, 2000

Olaj, tus, állati szőr, fa, vászon, 50 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta 2000
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

  • Bukta Imre legújabb képei. Várfok Galéria, Budapest, 2000. április-május