9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bukta Imre (1952-) Kerítés mögött a táj, 1998-2000
130

Bukta Imre (1952-)

Kerítés mögött a táj, 1998-2000

Olaj, tus, színes ceruza, gyufa, üveg, vászon, farost, 74 x 103 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta 2000
Jelezve középen: Bukta 98, Bukta 2000
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 4 000 000 Ft

  • Bukta Imre legújabb munkái. Várfok Galéria, Budapest, 2000. április-május