13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Orosz Gellért újgeometria
3

Orosz Gellért (1919-2002)

Ellentétek, 1980-82

Akril, vászon, 90 x 75 cm
Jelezve hátoldalon: Orosz Gellért "Ellentétek"
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft