Hommàge a Roma, 1969
Olaj, vászon, 62 x 52,5 cm
Jelezve balra lent: Orosz G. VII. 1969. Roma.
Jelezve hátoldalon: Hommage á Roma con Amicizia a pino gentrone Orosz Gellért Róma. 17. 7. 1969.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft