13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Orosz Gellért, Róma, kortárs aukció
106

Orosz Gellért (1919-2002)

Hommàge a Roma, 1969

Olaj, vászon, 62 x 52,5 cm
Jelezve balra lent: Orosz G. VII. 1969. Roma.
Jelezve hátoldalon: Hommage á Roma con Amicizia a pino gentrone Orosz Gellért Róma. 17. 7. 1969.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft