63. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Elmerülés a múltban (A hermelines hölgy), 1925
210

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Elmerülés a múltban (A hermelines hölgy), 1925

Pasztell, papír, 53x42,5 cm
Jelezve balra középen: Rippl 25.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Az Ernst Múzeum kiállításai. XXXV. csoportkiállítás Rippl-Rónai József, Beron Gyula, Gara Arnold, Szüle Péter, Vass Elemér, Vértes Marcell festőművészek és Liipola Yrjő szobrász. Enst Múzeum, Budapest, 1925 december, katalógus: 205.

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Magyar Művészet, 1927., 121.

93

Tavaszi felhők

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
135

Hátakt

Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
208

Csónakázók

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft