63. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Hátakt
135

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Hátakt

Olaj, vászon, 73,5x62 cm
Jelezve jobbra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva ¦ Presumably exhibited:

¦ Rippl-Rónai József. A Szabad Lyceum által rendezett műkiállítás. Kaposvár, 1903. május 10-24.

93

Tavaszi felhők

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
208

Csónakázók

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft