33. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Emlékek között (Karácsony), 1970
155

Szabó Vladimir (1905-1991)

Emlékek között (Karácsony), 1970

Olaj, farost, 80,5x57 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 1970
Kikiáltási ár: 380 000 Ft