33. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Olasz város, 1982
51

Szabó Vladimir (1905-1991)

Olasz város, 1982

Olaj, farost, 100x85 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 82
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft