73. őszi aukció
Gyarmathy Tihamér absztrakt
128

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Emlékezés, 1964

Olaj, farost, 37,5 x 21,2 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy T 964 64/2, Emlékezés
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 64/2.