73. őszi aukció
Gyarmathy Tihamér kortárs
131

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Tér variáció, 1981

Olaj, vászon, 70 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: 81/21 Gyarmathy 1981 "Tér variáció" Sárgákban és Consomens színekkel 70 x 50 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 81/21.