20. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Emlékezés az öreg várra, 1964
123

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Emlékezés az öreg várra, 1964

Olaj, papír, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy T 964
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Kiállítva: Lust auf Kunst. Die Sammlung Jenő Eisenberger – Stimmungsimpressionismus, Judendstil, Moderne. Historischen Museums der Stadt Wien, Bécs, 2002. október 24 – március 2., katalógus: 7.2.2.