20. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Horizontális és vertikális összefüggések, 1965
95

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Horizontális és vertikális összefüggések, 1965

Akvarell, papír, 70x100 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 1965/22 Horizontális és vertikális összefüggések
Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Lust auf Kunst. Die Sammlung Jenő Eisenberger – Stimmungsimpressionismus, Judendstil, Moderne. Historischen Museums der Stadt Wien, Bécs, 2002. október 24 – március 2., 215. oldal, katalógus: 7.2.3.