14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Maurer Dóra, környezetvédelem, kortárs aukció
57

Maurer Dóra (1937-)

Én vagyok a háziúr (Ich bin der Hauswirt), 1971

Rézkarc, síkmarás, 54 x 98 cm
Jelezve jobbra lent: "Ich bin der hauswirt" 9/10 Maurer 1971
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft