14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Maurer Dóra, metamorfózis
28

Maurer Dóra (1937-)

Metamorfózis, 1968

Rézkarc, aquatinta, papír, 29 x 33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Maurer 1968
Jelezve balra lent: Metamorfózis
Jelezve középen lent: Próbanyomat
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft