A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Enteriőr Szent Sebestyén szoborral 1928
10

Czóbel Béla (1883-1976)

Enteriőr Szent Sebestyén szoborral 1928

Olaj, vászon, 92x65 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel 1928