A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Fiúarckép, 1914
9

Czóbel Béla (1883-1976)

Fiúarckép, 1914

Olaj, vászon, 44x36 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel